همگام با اربعین، همراه با فناوری
خدمات جابجایی مسافر از طریق همپیمایی

خدمات جابجایی مسافر از طریق همپیمایی

با توجه به انبوه جمعیت زائرین اربعین در زمان بازگشت از عراق، امکان فروش صندلی برای ناوگان مستقر در پایانه های مرزی به صورت الکترونیک در قالب خدمات جابجایی مسافر از طریق همپیمایی را فراهم می‌کند.

در این سرویس هر شهروند که با خودروی شخصی خود قصد حرکت به یکی از مرزهای کشور را دارد میتواند مشخصات فردی، مشخصات خودرو و در نهایت مسیر و زمان حرکت خود و ظرفیتی که دارد را اعلام نماید و پس از بررسی و تایید اطلاعات هویتی در سامانه امکان رزرو صندلیهای آن خودرو برای سایر شهروندان فعال میگردد.

  1.  ثبت نام کامل مالک خودرو(اطلاعات شخصی، اطلاعات خودرو، مسیر، زمان، قیمت، ظرفیت)
  2.  بررسی مدارک توسط اپراتور (کارت های شناسایی باید توسط متقاضی بارگذاری شود)
  3.  تایید خودرو و فعال شدن امکان رزرو صندلی
  4.  رزرو صندلی توسط سایر کاربران(سایر کاربرانی که قصد خرید این نوع صندلی را دارند باید اطلاعات هویتی خود را در سامانه ثبت و توسط اپراتور تایید شده باشند.) 
  5. تعریف ساعات و مسیرهای متنوع در سامانه(مسیرهایی که تعریف میشوند در وبسایت و اپلیکیشن قابل رزرو خواهند بود.) 
  6. رزرو شهروندان از میان زمانبندی های مختلف تعیین شده(بعد از عبور از مرز زمانی که وارد خاک ایران می شوند این اقدام صورت میپذیرد.)
  7. استراحت در یکی از موکب ها تا زمان فرا رسیدن زمان حرکت حضور در پایانه مسافربری (لوکیشن این پایانه در بلیط صادر شده تعیین شده است.) 
  8. تخصیص مسافران رزرو شده در یک زمان معین به یک ناوگان مسافربری
  9. ابطال بلیط مسافران توسط راننده 

مدیریت انبوه مسافران در زمان بازگشت به کشور: 

با توجه به انبوه جمعیت در زمان بازگشت امکان فروش صندلی برای ناوگان مستقر در پایانه های مرزی به صورت الکترونیک فراهم میگردد. در این روش ابتدا امکان رزرو بلیط برای گروه های 30 و 40 نفره فراهم میگردد و مسافران میتوانند زمان های مشخص شده را رزرو نمایند و در زمان مقرر در پایانه حضور داشته باشند. ناوگان به مقاصد مختلف در صف مستقر میشود و هر گروه که از قبل رزرو کرده و در پایانه حضور دارند در همان زمان به یک ماشین که در پایانه حاضر است تخصیص داده میشود.

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید

نام :
دیدگاه شما:
کد امنیتی:
Captcha